Prepracované cesto za každých okolností!

Premeňte pracnú a zdĺhavú prípravu ciest, krémov a snehu v skvelú zábavu! Hnetače cesta sú špeciálnymi gastronomickými pomocníkmi, ktorí vám pomôžu odbúrať veľmi namáhavú ručnú prácu, a svojím výkonom vám zaistia perfektný výsledok vlastnej alebo priemyselnej výroby pečiva a príloh.

 Správny výber je len na vás!

Hnetače sú zariadenia špecializované na spracovanie rozličných ciest rôznych druhov ako napríklad kysnuté cesto na knedle, buchty, koláče, pizzu alebo chlieb. Vďaka odolnej a jednoduchej konštrukcii sú schopné spracovávať značné objemy cesta. Odpadá vám teda starosť s ručným hnetením cesta, ktoré poznajú napríklad naše babičky. Rozhodne ušetrí váš čas, kedy sa pri príprave cesta, môžete venovať nejakej ďalšej činnosti. Spracovanie cesta prebieha v otáčajúcej sa nerezové Dizi, v ktorej rotuje podľa svojej osi hnetací hák. Hnetače cesta sú v ponuke v rôznych podobách s odnímateľnou alebo neodoberateľnou nádobou. Modely sa rôznia podľa jednotlivých výrobcov a všetky sú vybavené ochranným odklopným krytom, ktorý je opatrený bezpečnostným mikrospínačom.

Pri výbere zariadenia je ale potrebné dbať na správnu voľbu zvolenej kapacity hnetača, aby nedochádzalo k preťažovaniu stroja. To je veľmi dôležitý aspekt pri výbere ideálneho hnetača cesta priamo pre vás. Ponúkajú sa totiž v rozmanitých variantoch i veľkostiach a charakterizujú sa veľmi silným motorom. Využijete ich aj pre profesionálne použitie v pekárňach, reštauráciách, hoteloch a obdobných gastronomických prevádzkach. Už viete, ktorý miesič je ten správny pre Vás?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Post