Turecké špeciality sú v kurze, skúste to tiež!

Myslíte, že kebab alebo gyros vedia pripraviť len Turci? Ale kdeže! Dávno už môžete túto fastfoodovú špecialitu pripravovať úplne identicky aj vy. Ako? Stačí na to poriadny gril na gyros, prípadne i gril na kebab. V neposlednom rade sa bude hodiť aj kvalitná grilovacia platna na zapečenie tortilly. Stánok s ikonickým kebabom si tak môžete otvoriť pokojne pozajtra …

Keď sa povie kebab alebo gyros snáď každý človek hneď vie, o čom je reč. Za veľký rozmach fastfoodov ponúkajúcich toto jedlo, vďačíme pravdepodobne ich dostupnosti, rýchlosti a frekvencii. Práve s týmito črtami si Turkov za pultom spojí asi každý.

Blízko seba sa uživí aj niekoľko prevádzok!

Asi najzaujímavejšou vecou, ktorá vŕta v hlave každému, je fakt, že kebabov býva po mestách ako maku a všetky sa uživia. Je to kúzlo omáčok, spôsobu výroby i rýchlosti. Rolu hrá ale tiež napríklad otváracia doba, ktorú milovníci dlhých večierkov iste ocenia. Práve dopyt po jedle, ktoré je rýchlo pripravené za pár korún a ešte skoro nadránom môžete naplniť i vy s vaším stánkom. Čo je k tomu potrebné?

Stánok s jedlom ako každý iný

Zakladanie stánku s kebabom so sebou nenesie žiadne extra náležitosti. Ide právne o stánok s jedlom ako každý iný. Dôležitá je teda výbava. Budete totiž potrebovať špeciálny gril na kebab a prípadne aj gril na gyros, bez ktorých sa váš stánok rozhodne nezaobíde. Ako je v anotácii spomenuté, zákazníci budú dosť často požadovať aj kebab v tortille. Okrem niekoľkých druhov omáčok tak bude aj grilovacia platna nutnosťou.

Rolu hrá otváracia doba

Vyššie je už o otváracej dobe niečo málo spomenuté. Aby ste váš gril na kebab a gril na gyros udržali v plnej vyťaženosti, budete potrebovať analýzu zákazníkov. Zistite, o koľkej hodine bude dopyt po rýchlom jedle najvyšší, a zariaďte na túto dobu dostatok zamestnancov. Grilovacia platna musí byť tiež rozohriata a pripravená na rýchlu akciu. Tá sa od vás očakáva. Nesklamte svojich zákazníkov. Inak dajú prednosť inej z mnohých prevádzok. Konkurencia je predsa len obrovská …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Post