Vybavujete reštauráciu alebo stánok? Poďte do toho s Hendy

Predajcov cateringového vybavenia, potrieb pre rauty, kuchynského náčinia alebo čisto potrieb pre stolovanie je dnes nespočetné množstvo. U väčšiny však stále pokrivkáva kvalita a niečo nespoľahlivého do svojej prevádzky rozhodne nechceme. O to viac možno potom pozorovať rozdiely. Prečo je HENDI sk toľko obľúbené a ako vlastne značka HENDI dobyla svet?

Vybrať správnu firmu pre zariadenie zázemia stánku, poťažmo reštaurácie, je s rastúcou ponukou pomerne náročná úloha. Prístroje sa líšia nielen prevedením, ale aj spoľahlivosťou, kvalitou výroby alebo v neposlednom rade aj dizajnom. Prečo teda HENDI? Ide čisto len o záležitosť značky. HENDI sk je totiž už zabehnutým dodávateľom, ktorý si za dobu svojho pôsobenia nevyslúžil takmer žiadnu negatívnu recenziu. V čom sú ale takí dobrí?

História postavená na požiadavkách náročných

Firma HENDI vznikla v roku 1934 a počas nasledujúcich rokov sa rozrástla na veľkú medzinárodnú spoločnosť. Svojich zástupcov má v kľúčových európskych gastronomických krajinách ako Nemecko, Francúzsko či Taliansko. Odkiaľ dopravuje výbavu celých podnikov nielen do Európy, ale prakticky aj do zvyšku sveta.

Výhody ako prím

Obrovská výhoda HENDI sk tkvie primárne v šírke ponuky tovaru. Nájdete tu totiž naozaj takmer všetko od prístrojov na pečenie až po doplnky na skladovanie alebo transport. Podloženú kvalitu snáď netreba ani zmieňovať. Potešia aj rozsiahle a časté inovácie všetkých produktov, ktoré vďaka tomu vždy kupujete predpisové čo sa hygieny alebo efektívnosti týka. HENDI tiež vyniká rýchlosťou dodania. Na výbavu vašej prevádzky nebudete čakať dlhšie ako 5 dní. S najväčšou pravdepodobnosťou sa k vám tovar dostane už za tri pracovné dni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Post