Ponúkame nové gastro zariadenia!

Chceli by sme Vás v tomto dnešnom článku informovať o rozšírení produktov našej spoločnosti a to v kategórii gastro zariadenia. Je pre nás dôležité neustále napredovať a byť pred konkurenciou, takže tento krok bol pre Vás asi aj očakávaný. Ako prvým produktom bude kebab gril, veľmi užitočný pomocník počas letných dní. Druhým produktom je klát na mäso, vyrobený z veľmi kvalitného materiálu a so zaujímavým dizajnom. Poďme si ich predstaviť.

Užitočný kebab gril

Predstavovať kebab by bolo asi zbytočné. Kebab je veľmi chutné jedlo, rýchlo pripravené, so zeleninou viacerých druhov, zaujímavými omáčkami a mäsom podľa predstáv. No a náš kebab gril Vám umožní toto jedlo pripraviť priamo tam, kde gril umiestnite, bez nutnosti čakania v rade niekde pred stánkom.  Ponúkame Vám kebab gril s tromi veľkosťami. Najmenší produkt je vysoký 38 cm, šírka je 27 cm. Stredne veľký kebab gril je vysoký 42 cm a široký 27 cm, no a posledný najväčší gril má výšku 44 cm a šírku 29 cm. Samozrejmosťou sú i farebné kombinácie s prevládajúcou farbou čiernou, šedou, alebo bielou. Všetky ďalšie detaily nájdete na našej webovej stránke. Výrobky sú samozrejme vo vysokej kvalite a za rozumné ceny.

Štýlový klát na mäso

Význam tohto produktu pri spracovaní mäsa začína postupne narastať. No a my nezaháľame a klát na mäso Vám prinášame do nášho obchodu. Momentálne sú k dispozícii dve veľkosti. Nižší klát na mäso má výšku 810 mm, šírka je dvakrát po 450 mm. Pri vyššom kláte je šírka zachovaná ,teda dvakrát po 450 mm, akurát sa zmenila výška na 860 mm.  Oba produkty sú z kvalitného materiálu, ide o bukové drevo, ktoré je po horných hranách mierne zdobené, čím získava na atraktivite. Dané produkty taktiež nájdete na našej stránke a do konca mesiaca ponúkame i zaujímavú akciu, takže neváhajte nás navštíviť.

Ako môžete vidieť, neustále Vám prinášame novinky a zaujímavé produkty, pretože nám na Vás záleží. V ďalšom vydaní tohto dokumentu pre Vás pripravujeme jednu mini súťaž, takže nás i naďalej sledujte. Ďakujeme Vám za priazeň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Post