Hotelový porcelán alebo ako vybaviť hotelový bufet

Vlastníte hotel alebo sa nejaký práve teraz chystáte zakúpiť? Potom určite oceníte niekoľko málo rád pre hotelový porcelán.Čo všetko budete v bufete i okolo neho potrebovať pre svoju klientelu? Hrnček na caj a keramické misky na polievku sú úplným základom, takže čo k nim?

Vybavovanie hotelového bufetu, baru alebo reštaurácie rozhodne nie je nič jednoduché. Okrem výberu potrebného riadu bude potrebné zabezpečiť aj jeho kvalitu prípadne praktickú stránku. Tu ide primárne o možnosti, ako riad umyť a či sa zmestí do umývačky, ktorú už máte v prevádzke vstavanú. Vyskytne sa tak veľa otázok. Aký hotelový porcelán budete potrebovať? A koľko kusov?

Myslite na všetko, menu si prejdite niekoľkokrát

Ak chystáte objednávku do najbližšej keramickej dielne alebo iného obchodu s porcelánom, zapojte mozog. Dosť často sa totiž stáva, že objednávku prevádzkovatelia odfláknu. Pri lepšom scenári si svoju chybu uvedomia ešte pred začiatkom pracovnej doby. Horšie to je v momente, kedy sa nedostatok prejaví rovno na pľaci. Zákazník chce polievku, ale chýbajú keramické misky na polievku.To je ako zlý sen!

Pred chystaním objednávky si tak prejdite menu vašej prevádzky aj niekoľkokrát. V medzičase si na papier zapisujte potrebný riad, v ktorom budete servírovať. Výsledné počty riadu vynásobte kapacitou hotela a prípadne niekoľko kusov vezmite od každého riadu ešte naviac. Týmto získate bohatú rezervu a neprekvapí vás ani letný nával.

Farbu voľte podľa farieb hotela

Veľa spoločností so zameraním na hotelový porcelán ponúka i možnosť farebnej ba aj dizajnovej konfigurácie. Ak takáto príležitosť existuje a zostane vám na ňu v rozpočte nejaká tá koruna, rozhodne odporúčam vyskúšať. Tento detail jasne ukáže vašim návštevníkom, ako je hotel plánovaný a vašu serióznosť. V krátkom okamihu sa budete odlišovať niečím od konkurencie a to sa prejaví. Dokonca sa veľa majiteľov hotelov zhoduje na tom, že originálny reprezentatívny riad výrazne zvýšuje návštevnosť. Až by ste sa čudovali, čo taký upravený hrnček na caj dokáže vykúzliť. Chce to ale vybrať správne. Preto ak neviete a máte príliš všeobecné logo, skúste sa obrátiť na grafické štúdio. Rozhodne to za to stojí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Post